Modele fustanesh dimri

Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi. KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. Dimri NUK është një periudhë e zakonshme për Dasma, por ja që ka nga ATA që zgjedhin të martohen në këtë stinë të ftohtë. Propozimet në lidhje me xhaketat janě shumë dhe kthejnë préremplies nga e kaluara. Thjesht Mendoni për xhaketën e Zezë dhe shijen e SAJ të padiskutueshme, e CILA për gati një shekull e bën até një artikull të domosdoshëm në çdo koleksion. Dimri i ardhshëm i vjeshtës NUK është përjashtim dhe që nga Roberto Cavalli Deri Tek Christian Dior, ka shumë stilistë që sjellin propozimet personale. NUK mungojnë xhaketat xhins, ose ATO bon ton dhe parkas, siç dëshmohet nga Dries Van Noten, Chanel dhe Elie Saab. Edhe sot, pavarësisht se NUK Jam më në shkollë, vazhdoj të përdor ruiner e flokëve të Kapur Bisht, sidomos Kur flokët e mi fillojnë të bëhen me yndyrë. Është mënyra më e thjeshtë për të patur një pamje të mirë dhe i honneur flokët nga fytyra. A e përmendëm që kërkon Vetëm 3 minuta kohë? Po, Kjo është pjesa më interesante. /Telegrafi/KY Model flokësh është me të Vërtetë modeli Tipik i një dite që përton të merresh me flokët e tu.

Kurdo Herë që vonohesha, vishja një pulovër të Gjerë dhe të rehatshme dhe e kombinoja me një gërshet të lirë dhe JO shumë Klasik. Për të gjitha Ju që Mund të keni të njëjtat probleme, MOS u shqetësoni, këto MODELE flokësh kërkojnë një kohë shumë të shkurtër por përsëri do Jeni gati për ditën tuaj, qoftë për një orë mësimi APO për një takim. Për më tepër, këto MODELE Mund t`i provoni Edhe në flokë të Lagur, sepse të gjithëve na ka ndodhur të DALiM me nxitim nga shtëpia Kur Sapo Kemi bërë një Dush. Jeni kthyer të gjitha në qytet dhe keni hequr kostumet e banjës dhe fustanet e lehta, ka ardhur momenti të shqyrtoni se çfarë do të vishni nga Tani Deri në muajt e ardhshëm. Mjafton të Kesh një modèle flokësh në mendje dhe ta provosh atë. Shtatzënia kërkon shpeshherë një gardërobë krejt të re. Nëse tashmë barku juaj është i dukshëm e ka përmasa të mëdha, vjeshta dhe Dimri janě stinë Kur Ju Mund të dukeni komode në aspektin e veshjes. Gjithashtu shumë in janě fustanet pambuk e të lirshme, si dhe fundet e shkurtër e treçerekëshe, të kombinuara me Geta të Trasha, të ngjyrave të ndryshme. Nëse ka diçka për të cilën Kam qenë e Zonja në shkollë të mesme, ka qenë përgatitja në kohën më të shkurtër të mundshme.

MOS më keqkuptoni, Kam qenë një studente shumë e mirë, por Isha Gjithmonë e Zonja të gjeja një Model të shpejtë flokësh Kur vonohesha. Nga modeli i flokëve të Kapur Bisht në gërshet të thjeshtë, e dija që Mund të mbështetesha në njohurinë temps të bukurisë për të dalë nga shtëpia me Stil dhe Kur NUK kisha shumë kohë. Nga fustani i ngushtë Tek ai i gjatë, fustanet e koleksioneve të Reja janě një himn për luksin PA kohë tipike për veshjet me gjelbërim të përjetshëm. Shembuj të kësaj janě fustanet e Emporio Armani – nga Linja ultra-klasike, me një prerje të thellë dhe detaje zbukurimi – dhe fustani në Model këmishe i Christian Dior me një accumulé lëkure në mes. Propozimet sezonale përfshijnë Edhe veshjet romantike me Lule si ATO të Tory Burch dhe Atje me thekë dhe me dantellë, si i Givenchy.

Comments are closed.